תוכנת אסאנה

| | 0 Comments

אסאנה היא מערכת תוכנה לניהול פרויקטים מבוססת ענן המסייעת לארגונים להקצות, לתעדף ולנהל משימות בין צוותים. זהו כלי לניהול עבודה לביצוע משימות עבור אחרים ולעבודה עם קבוצות של אנשים. אסאנה משמשת ארגונים כמו Pinterest, NASA ו- Spotify ומציעה מגוון רחב של אפשרויות ותכונות הניתנות להתאמה אישית עם פונקציונליות רבה יותר מרוב הצוותים, מה שמאפשר למשתמשים לבחור אילו תכונות הם מעדיפים לשפר את הפרודוקטיביות וליצור זרימות עבודה יעילות לצרכיהם.

אסאנה

היא מערכת ניהול פרויקטים מבוססת ענן המאפשרת לצוותים לנהל, להקצות ולתעדף משימות בתוך הארגון שלהם. הוא משתלב בצורה חלקה עם כלים אחרים לניהול פרויקטים כגון Trello ו- Jira, כך שהצוות שלך יוכל לתקשר ולתקדם משימות, ותוכל לעקוב אחר משימות ביותר ממיקום אחד. Asana, המשמשת ארגונים כמו Pinterest ו- NASA, מציעה מערכת תכונות חזקה, אך בעלת עקומת למידה גבוהה יותר מאפשרויות פשוטות יותר כמו Trellos.

ניהול הפרויקטים של אסאנה הופך פופולרי יותר ויותר בזכות קלות השימוש והתכונות העוצמתיות שלו

במיוחד לפרויקטים מורכבים. הוא עמוס בתכונות ולוקח רק כמה דקות להתחיל ולעלות על הצוות שלכם. אסאנה הוא כלי חיוני עבור הסוכנות שלנו ככלי ריכוזי לניהול משימות המסייע לנו לעמוד בקצב המשימות.

זוהי תוכנת ניהול משימות ושיתוף פעולה מבוססת אינטרנט הפורצת את הכאוס בדוא"ל ומפגישה משימות. אסאנה הוא כלי שיתופי המסייע לצוותים לעקוב אחר עבודות, משימות וזרימות עבודה בכל סוגי הפרויקטים.

זו אחת האפליקציות הטובות ביותר לניהול משימות וזרימות עבודה עבור סוגים מסוימים של פרויקטים

עם זאת, אל תבלבל אותו עם פלטפורמת ניהול פרויקטים מקיפה, מכיוון שהוא אינו כלי לניהול משאבים עם תקצוב, מעקב אחר עלויות ותכונות אחרות שהיית מצפה מפלטפורמה כזו.

תוכנת ניהול המשימות של אסאנה מיועדת לצוותים לבלות פחות זמן בפגישות

לכתוב דוא"ל סטטוס ולעבוד על מה שצריך לעשות. מקרי שימוש נפוצים הם אוטומציה של שרשראות ותהליכי משימות שחוזרים על עצמם, אוטומציה של משימות ופרויקטים של דיווח וסנכרון עם מסדי נתונים וכלים אחרים. אסאנה משתמשת בתכונות כגון אזורי עבודה, פרויקטים, חלקים ומשימות לניהול פרויקטים ועבודות הקשורות ללקוחות וצוותים שונים.

Wrike מספק מודולים המסייעים לך להשיג שליטה על פעילויות צוות

עומסי עבודה, משימות, עבודת צוות, שיתוף ידע, משימות וניהול פרויקטים. Teamwork Projects מספק לך כלים לניהול פרויקטים להגדלת הפרודוקטיביות של הצוותים שלך, עם מודולים קלים לשימוש וחזקים מספיק לניהול מגוון פרויקטים. לוח קנבן מסייע לך בארגון תהליכי עבודה ובהנחיית ניהול המשימות וניהול הפרויקטים שלך בכיוון המתאים לדרישות הפרויקט של הצוות שלך.

הצוות שלך יכול להשתמש בתוכנה לדברים כמו תכנון ספרינט, מעקב אחר באגים, השקת מוצרים, בקשות עבודה, מפת דרכים על מוצרים, משוב על מוצרים ועוד. לדוגמה, הצוות שלך יכול לקבל הודעה על משימות Slack ועדכוני פרויקטים באמצעות Asana.

משתמשים בסיסיים נהנים מפרויקטים, הודעות, יומני צוות, פעילויות ואחסון קבצים ללא הגבלה. צוותים מופצים יכולים לקבל עד $ 100 כדי להשתמש בתוכנית הבסיס מבלי לשלם שקל.

במאי 2013 השיקה אסאנה את "ארגונים"

כדי לספק לחברות בכל גודל את אסאנה ככלי דיווח כדי לעקוב אחר התקדמות הפרויקט וכלי הניהול של אסאנה. בשנת 2014, היא השיקה תצוגות לוח שנה, משימות פרויקט ואפליקציית iOS המקורית שלה [20]. תכונות מנהל המערכת נוספו בשנת 2016, כולל ניהול חברים, [25] ניהול צוות, [26] ובקרת אבטחת סיסמאות.
עבור עוד פרטים נוספים בתחום של תוכנת אסאנה ניתן לבקר ב- fillva.com

אסאנה

היא יישום אינטרנט ונייד המסייע לצוותים לארגן, לעקוב ולנהל את עבודתם. פרופיל אסאנה הוא יישום המסייע לארגונים לעקוב, לתחזק ולנהל פרויקטים. היא נוסדה על ידי מייסד שותף של פייסבוק דסטין מוסקוביץ ומהנדס פייסבוק וגוגל לשעבר ג'סטין רוזנשטיין בשנת 2008.

אסאנה

היא תוכנה לשירות לשפר את עבודת הצוות וניהול העבודה. צוותים יכולים ליצור פרויקטים, להקצות עבודה לחברי צוות, לקבוע מועדים ולתקשר משימות באמצעות אסאנה. לשם כך, אסאנה עובדת עם מודל נתוני גרף כדי לעקוב אחר משימות ומטרות של משתמשים לפרויקטים, ויישום Luna2 הקנייני מאפשר פיתוח מהיר.

לאסאנה יש אחד מממשקי המשתמש הייחודיים והיפים ביותר, עם הכי הרבה השיפורים האחרונים שנעשו בשלוש עד חמש השנים האחרונות. בסיס איתן זה מקל על אסאנה בקלות ובמהירות ליישם טכנולוגיות מהדור הבא כגון AI.

כאשר צוותים משתמשים באסאנה כפלטפורמה פתוחה

חשוב לשמור על דיאלוג וכבד את כללי ההתקשרות על מנת להבטיח שכולם מסכימים להשתמש באפליקציה באותו אופן ולא לעקוף כל עבודה אחרת. אנו מאמינים שאסאנה פועלת בצורה הטובה ביותר כאשר שלושה עד חמישה משתמשים יכולים לתת תובנה לפרויקטים ולמשימות שלהם. אסאנה יכולה לעזור אתה אם אתה מחפש רשימת מטלות פשוטה לפרויקט שלך.

בנוסף לגרסת המחשב, נוח להשתמש באפליקציית טלפון סלולרי לעבודה על משימות תוך כדי תנועה. זה עוזר לך לעדכן את תיבת הדואר הנכנס, מציג התראות עבור חדשות הקצה משימות והודעות מהצוות שלך, ונותן לך תצוגת לוח שנה.

SendTask

הוא פתרון לניהול משימות המהווה כלי שיתוף פעולה מצוין לצוותים. בגלל ניהול משימות קל, יעיל ויעיל, ניהול פרויקטים ותכונות שיתוף פעולה בין צוות ללקוח אנו ממליצים על SendTask כאחת החלופות האסאניות החינמיות שלנו. עם לוח שנה באסאנה Asana, תוכל לעבור בין תצוגת רשימה לתצוגת לוח שנה כדי לראות אילו משימות ממתינות.

יש הרבה מאוד אפשרויות נהדרות לניהול פרויקטים

במיוחד לפרויקטים מורכבים של Microsoft המשמשים מנהלי פרויקטים מנוסים. העובדים היו מעט סקפטיים לגבי האם הם ישתמשו במערכת ניהול פרויקטים אחרת, אך זה קרה כל כך מהר שהצלחנו להיכנס במהירות ולראות את היתרונות. היו תנודות מהירות מינימליות והיה מפתיע כמה מהר קטפנו את הפירות לאחר היישום.

דילוג לתוכן