תחזוקת מוצרים מעץ

| | 0 Comments

במאמר זה נדון בדרכים שונות לתחזוקה, הגנה וטיפול ברהיטי עץ ואף בריצוף. לפניכם מדריך קצר לניקוי עמוק של עץ ורהיטים וכן מדריך שלב אחר שלב לניקוי נכון של מוצרי עץ.

מדריך זה אינו מיועד להחליף את שירותי המכירה

התחזוקה והניקיון השוטפים של אנשי מקצוע מנוסים, הנחשבים לאופציה הטובה ביותר לשמירה על ריהוט בעל ביצועים גבוהים במקומות ציבוריים, אך מהווה נקודת התחלה טובה לריהוט עץ חדש. ומוצרי עץ אחרים. כלל אצבע הוא מתי צריך להשיג לוח חדש או לחסום תחילה, והנה כמה טיפים נוספים לממשק החדש. שגרת ניקוי וטיפול בשלושה שלבים זו דרך נהדרת לנקות עץ ורהיטים ישנים לאורך זמן. ישנם מספר משחות ושעוות שונות שניתן ליישם בדרכים שונות, שאת חלקן עליכם לדעת.

עבור ליטוש ריהוט מעץ טבעי

עליכם להשתמש בתערובות טבעיות המחייאות ומחדשות את העץ, אך לא יותר מפעם אחת בשנה. אם השמן או השעווה על הרהיטים שלך נראים יבשים במיוחד, ולא סתם קהים, ייתכן שתרצה לשמן אותם שוב. אנו ממליצים על שימון רהיטים בשילוב של משחות טבעיות, שעווה ומוצרי עץ אחרים, תוך כיבוד מידע על המוצר.
כדי לקרוא עוד בנושא של תחזוקת מוצרים מעץ ותחזוקה לפרקט כדאי לבדוק כאן: ciranova.co.il
למידע נוסף בנושא של סירנובה ותחזוקת מוצרים מעץ מומלץ להעיף מבט ב- ciranova.co.il

יש לנקות רצפות משומנות

כדי להגן ולתחזק את המשטח ואנחנו ממליצים לנקות את הרצפה באופן קבוע עם מוצר איכותי שמנקה מראש רצפת עץ. בעת ניקוי או הכנת עץ עם טיפולים כימיים, תן לו להתייבש לפני הכתם או האיטום והשתמש בהרבה מים כדי להסיר לחלוטין את כל העקבות של מוצרים אלה.

תחזוקת רהיטי העץ שלך אינה קשה או אפילו גוזלת זמן

והתגמול על כל המאמצים שלך יהיה בית מלא ביערות ורהיטים יפים שנראים ומרגישים טוב כמו בכל יום. בין אם תבחרו לשכור שירות של תחזוקת רהיטים ובין אם תדאגו להגן על הרהיטים בעצמכם, קל ופשוט לחיות איתם. תחזוקה נכונה של רהיטי עץ אינה קשה, גם אם היא גוזלת זמן. הפרס על כל המאמצים שלך הוא בית מלא בריהוט עץ יפהפה שנראה ומרגיש כאילו הוא מגיע משנה לשנה. אתה אף פעם לא צריך לקום ולקום מהמיטה במהלך היום!

לוח עשוי היטב עם רמת טיפול טובה ותחזוקה נכונה נמשך עשרות שנים

ואיתו הטיפול, והוא יכול אפילו להפוך ליורש משפחתי. הצטרפו אלינו לסדרה שלנו על השיטות הטובות והטבעיות ביותר לניקוי, חיטוי, ניקוי ותחזוקת קרשי חיתוך העץ שלכם לקצבים! לפניך מדריך צעד אחר צעד כיצד לנקות, לטפל ולתקן את לוחות העץ שלך. השתמש בו כדי להסיר שכבות לכלוך מרהיטי העץ הישנים שלך – זה לא רק יחזיק מעמד שנים, אלא גם רחוק בעתיד.

השאירו את השמן להשרות בתוך העץ למשך 15-20 דקות (עדיף אפילו בלילה) ואז הכניסו אותו למקרר לשעה לפחות כדי לחמם אותו למשך הלילה.

זה מאריך את חיי הלוח וחשוב להבטיח שהוא נראה טוב בשנים הבאות ושמבטיח הבריאות ארוכת הטווח של מוצרי העץ שלך.

בצע את שלבי התחזוקה והתחזוקה הבאים כדי למנוע נזק למשטח ולמנוע מהסרט הכהה להיווצר על הרהיטים היקרים שלך.

בצע את ארבעת הניקויים מעת לעת וניקית את לוחות העץ שלך ביעילות

אבק קבוע אחת לכמה ימים הוא הדרך הטובה ביותר לגרום לרהיטים שלכם להראות מבריקים ולמנוע שקיעה של אבק על העץ. אין ספק שריהוט עץ צריך לזרוח באופן קבוע, אך הוא נראה הכי טוב כשהוא נקי ובמצב טוב. ניתן לשאוב לוחות עץ כך שתוכלו לאבק אותם כדי להסיר כל לכלוך שטחי.

מחרטה העץ זקוקה גם לתחזוקה, בין אם לצורך שיוף קערות, אזמלים חלולות או אפילו להסרת פיסות עץ קטנות ממשטח העץ.

להשלמת התחזוקה מומלץ למרוח את BARRIER 2-3 פעמים בשנה

אך בהתאם לפעילות במטבח תוכלו לעשות זאת בתדירות שתרצו. ניתן להסיר את מבנה ארונות הנגב בעזרת מטלית רכה המרטובה במים חמים. כל שעליך לעשות הוא למרוח את המטלית על משטח נקי ויבש ולנגב אותה עם מטלית לחה או מגבת יבשה.

כדי לגרום לחיפויי העץ שלך להיראות כמו שהונחו אתמול, יש ליישם תוכנית תחזוקה וטיפול רגילה. התחזוקה מציעה שהעץ המטופל בלחץ נשאר בקצה – הוא העליון. על ידי שימוש במוצרים הנכונים לניקוי העץ, תשמור על איכות ועמידות מוצרי העץ של ביתך ועל המראה הכללי.

דילוג לתוכן