5 דגשים לבחירת עורך דין פלילי תותח

| | 0 Comments

העסקת סניגור פלילי נכון היא אחת ההחלטות החשובות שתקבלו בחייכם. ישנם הרבה עורכי דין המטפלים בתיקים פליליים ושכירת סניגור פלילי היא החלטה חשובה. לפני שתעסיק עורך דין, עליך לשאול את עורך הדין שלך כמה שנות ניסיון יש למשרד במקרים כאלה, גם אם אינך בטוח כמה ניסיון יש לו.

על המשרד לספק רשימה של עורכי דין ויועצים משפטיים העובדים בעניינך, כמו גם את מספר לקוחותיו וניסיונם בהליכים פליליים.

אם אתה מזמין כמה עורכי דין ממשרד עורכי דין אחד

אתה יודע מי אחראי לעניינך ומה מגיע לפני בתי המשפט. השיחה הראשונה שלך למשרד עורכי הדין הייתה הפעם הראשונה שאתה מתקשר איתם אודות המקרה. אם תזמין אחד מעורכי הדין הפליליים הרבים במשרד, כדאי לך לשאול אם לאחד או לרבים מהם יש תמיד את התיקים שלך. עורכי דין במשרדי עורכי דין עובדים כצוות וסביר להניח שהם מכירים את המקרים ומסוגלים לעבוד איתך ועם הצוות שלך.
כדי לקרוא עוד על עורך דין פלילי בפתח תקווה ו5 דגשים לבחירת עורך דין פלילי תותח מומלץ לגשת לאתר criminalawyer.co.il

לכן חשוב לשמור על מידע זה ולשכור סניגור פלילי מוסמך שיעזור לך להבטיח שאתה מעודכן במועדי בית המשפט שלך

בפרט, סניגור פלילי אמור לעזור לך לקיים פגישות לדיונים ולהופעות בעניינך. ברגע שלצוות ההגנה יש את המידע הזה, עורכי דין יכולים להעריך ולסייע במניעת עונשי מאסר בתיקי פשע. עורכי דין שמקדישים חלק ניכר מזמנם בהגנה מפני אישומי תביעה, כמו עורך דין פלילי, לא רק שיהיו מצוידים יותר למקסם את סיכויי ההצלחה שלהם, אלא גם יהיו מוכנים יותר למערכת המשפט.

אחת הסיבות לכך שעורכי דין יכולים להגן על אנשים ללא קשר לאשמה היא שהחברה נותנת לאזרחים את הזכות להגן על עצמם נמרצות בבית המשפט.

על עורכי דין לגלות כבוד לאלה המשרתים במערכת המשפט

כולל שופטים, עורכי דין ופקידים אחרים. השופטים צריכים להיות סבלניים, מכובדים, מכבדים ואדיבים כלפי אחרים שהם מתמודדים איתם בתפקיד רשמי. עליהם להיות זהירים במיוחד בהערות פומביות על תיקים בפני בתי המשפט שלהם, מבלי לזלזל ביושרה ובחוסר המשוא פנים של מערכת המשפט, דבר המנוגד לקאנון 2 א.

כאשר סניגור פלילי מציג מצג טוב

הערכה ונימוק למקרה שלך, עליך לדעת את כל האמת לגבי המקרה. זיהוי עדים וחשבונותיהם עוזר לך לבחור סניגור פלילי לפשעים, וזה הופך אותך ליותר ממספר עבור התובע. מידע זה מראה לך שאתה לא סוג האדם שיעשה את הפשע לכאורה ושההאשמות אינן בעלות אופי. זיהוי העדים בחשבונם יראה לך מדוע יש לתת לך אפשרות להימלט מהכלא ולתמוך בהחלטתך למנות סנגור פלילי. עורכי דין פליליים לא רק יעזרו לך להגן על עצמך, אלא גם להגיש נגדיך אישומים.

זה לא חייב להיות סיפור ארוך המשתרע על פני עמוד אחד או שניים

אך תפקידו של סניגור פלילי לספר לך את הצד האנושי בסיפור, אשר אמור להקל על הסיפור היחיד שהתובע מכיר. . סיפורים חשובים באכיפת החוק, ואף אחד לא יכול לעזור לעורך דין לספר את הסיפור שלך יותר טוב ממך.

לשכנע את הדיוט קל יותר מאשר לשכנע את עורך הדין

וישנן שתי מערכות הערכה מוכרות לעורכי דין שיש לבחון לפני שתחליט איזו חברה לשכור לתיק. זה יכול להיות מבלבל לדעת האם משרד עורכי דין נכון לטפל בתיק שלך או שאתה מתחרה עם עורכי דין שונים כדי לשמור על העסק שלך. אין עורך דין לכל לקוח בבית המשפט העליון, אך קיימת מערכת הערכה דו-שכבתית לכל עורך דין שעליך לבדוק לפני שתחליט אם לשכור אותו לעניינים משפטיים. הערכת ה- AVVO של עו"ד מחושבת על פי מודל מתמטי הלוקח בחשבון את כל המידע המוצג בפרופיל של עורך דין, כולל מספר השנים בהן עורך הדין עוסק בהגנה פלילית, באיכות תיקו של מרשו ורמת המומחיות בנושא האיזור הזה. עדותו של קאנון 2 ב כעד אופי נותנת את המשפט בו השופט מעיד על יוקרתו של משרד שיפוטי שיכול להיחשב כעד רשמי.

במהלך המשפט מתפקידו של התובע הציבורי להוכיח מעל לכל ספק שהפשע שהוא מואשם בוצע

הגנה מוצלחת יכולה להוביל לתביעה לביטול התיק או, במקרים מסוימים, להסדר טיעון עם התביעה. אם אתה מואשם בעבירה, כגון רצח, אונס, שוד או נזק גופני חמור, יש לך הזדמנות לשתוק ולעזור לסניגורך הפלילי להילחם למענך ולספר לשני הצדדים של המקרה. אם תשכור סניגור פלילי מנוסה לטיפול בפשעים, משפחתך יכולה להגיש "איגרת חזר" בתמורה להזדמנות להעסיק אותו.

דילוג לתוכן